„Czasu nie da się zatrzymać, ale warto wracać do chwil, które pozostają w naszej pamięci na zawsze”

I stało się …  Dzisiaj 28 kwietnia 2023r., po wytężonych czterech latach nauki w Siódemce, uczniowie klas czwartych oficjalnie zostali absolwentami naszej szkoły. Odebrali wymarzone świadectwa, otrzymali dyplomy oraz wyróżnienia z rąk Pana Dyrektora, ostatnie wskazówki i słowa otuchy z ust wychowawców. Lista wyróżnionych była naprawdę imponująca. Tytuł najlepszej absolwentki rocznika 2023 i Nagrodę im. Józefa Wybickiego otrzymała Barbara Kudon z klasy 4E -  nieoceniona współtwórczyni życia społeczności szkolnej.

Nie brakowało łez wzruszenia i odrobiny żalu, że oto licealny etap życia się skończył.  Ale przecież już czekają  nowe wyzwania - na to najbliższe, maturalne życzymy połamania piór. Niech Pani Matura będzie dla Was łaskawa. Trzymamy kciuki!