ZAJĘCIA POZALEKCYJNE

W VII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCYM W GDAŃSKU

w roku szkolnym 2021/2022

 

 

Lp

Nazwa zajęć

Imię i nazwisko nauczyciela

Termin

Sala

Dzień

Godzina

Przygotowanie do  egzaminu maturalnego

1.                  

Język polski kl. 3LC

Magdalena Rytlewska

piątek

8.00

38

2.                  

Język polski kl. 3LF

Grażyna Chrapczyńska

wtorek

13.45

25

3.                  

Historia/WOS

Janusz Klemens

Wtorek

(od 12 października)

14.45

31

4.

Biologia

Dorota Florian

piątek

14.40

36

5.                  

Matematyka kl. 3LB

Piotr Rzeźnik

poniedziałek

(od 1 grudnia)

8.50

31

6.                  

Język angielski kl. 3LB

Joanna Majewska-Wójcik

środa

(co drugi tydzień)

15.30

27

7.                  

Język angielski kl. 3LF

Agnieszka Stasiak-Sikorska

środa

15.35

44

8.                  

Język angielski kl. 3LG

Aleksandra Barszcz

wtorek

7.00

44

9.                  

Język niemiecki

Anna Kowalczuk-Paluchowska

środa

16.00

Aplikacja TEAMS

 

Zajęcia rozwijające zainteresowania i uzdolnienia

1.                  

ZRZiU - j. polski kl. 3ALO

Barbara Ruksztełło-Kowalewska

środa

8.55

29

2.                  

ZRZiU - j. polski kl. 3CLO

Roland Maszka

czwartek

7.00

20

3.                  

ZRZiU - Fakultet literacki
kl. 3CLO

Roland Maszka

środa

8.00

36

4.                  

ZRZiU - j. polski kl. 3DLO

Paweł Kozłowski

wtorek

7.00

19

5.                  

ZRZiU - j. polski kl. 3ELO

Justyna Firmanty

piątek

9.50

37

6.                  

ZRZiU - j. polski kl. 3GLO

Mariola Rautenberg

środa

7.00

19

7.                  

ZRZiU - j. angielski kl. 3ALO

Jolanta Zuchniarz

piątek

13.45

45

8.                  

ZRZiU - j. angielski kl. 3BLO

Aleksandra Reńska

wtorek

15.30

44

9.                  

ZRZiU - j. angielski kl. 3ELO

Agnieszka Juźwiak

wtorek

15.30

45

10.              

ZRZiU - j. angielski kl. 3FLO

Kamila Bednarek

środa

15.35

36

11.              

ZRZiU - j. angielski kl. 3GLO

Mariusz Albecki

poniedziałek

12.50

10

12.              

ZRZiU - WOS kl. 3BLO

Katarzyna Tkaczewska

poniedziałek

8.00

31

13.              

ZRZiU - WOS kl. 3FLO

Janusz Klemens

czwartek

8.00

Hybrydowo

Aplikacja TEAMS

14.              

ZRZiU - biologia kl. 3DLO

Ewa Dąbrowska

piątek

7.00

36

Koła zainteresowań

1.                  

Radio z klasą

Paweł Kozłowski

środa

16.00

siedziba redakcji

2.                  

Redagowanie we współpracy z Gdańskim Archipelagiem Kultury portalu "Kulturalny Gdańsk"

Paweł Kozłowski

czwartek

16.00

Gdański Archipelag Kultury

3.                  

Koło teatralne

Magdalena Rytlewska

środa

15.30

23

4.                  

Teatr Ambasador

Janusz Klemens

poniedziałek

15.30

36

5.                  

Młodzieżowa Akademia Dyplomatyczna

Janusz Klemens

czwartek

(od 21 października)

14.45

39

6.                  

Liga Debaty Oksfordzkiej

Katarzyna Tkaczewska

Wioletta Piskała

czwartek

14.30

31

7.                  

Psychopasjonaci

Katarzyna Senkbeil

czwartek

15.25

24

8.                  

Koło Pierwszej Pomocy Przedmedycznej/ konsultacje przedmiotowe

Agnieszka Gwizdała

wtorek

13.45

10

9.                  

SKS Siatkówka

Tomasz Zygmunt

środa

czwartek

14.30

15.30

Hala sportowa

10.              

SKS Koszykówka

Anna Gajewska

poniedziałek

wtorek

14.30

14.30

Hala sportowa

Zajęcia wspomagające z matematyki

1.                  

1 ALO

Piotr Rzeźnik

czwartek

8.00

29

2.                  

1 BLO

Piotr Rzeźnik

wtorek

8.55

31

3.                  

1 CLO

Justyna Plewińska-Woszczyna

piątek

7.10

20

4.                  

1 DLO

Justyna Plewińska-Woszczyna

środa

8.00

27

5.                  

1 ELO

Justyna Plewińska-Woszczyna

piątek

8.00

20

6.                  

1 FLO

Emilia Lewandowska

poniedziałek

8.55

28

7.                  

2 ALO

Jadwiga Mosakowska

poniedziałek

7.15

22

8.                  

2 BLO

Marzena Skuzjus

piątek

12.50

25

9.                  

2 CLO

Marzena Skuzjus

poniedziałek

8.00

32

10.              

2 DLO

Jadwiga Mosakowska

poniedziałek

14.40

21

11.              

2 ELO

Marzena Skuzjus

czwartek

14.40

23

12.              

2 FLO

Justyna Plewińska-Woszczyna

poniedziałek

7.10

33

13.              

3 ALO

Dawid Gorajek

piątek

7.00

25

14.              

3 BLO

Emilia Lewandowska

poniedziałek

8.00

31

15.              

3 CLO

Emilia Lewandowska

wtorek

14.40

19

16.              

3 DLO

Justyna Plewińska-Woszczyna

środa

7.10

27

17.              

3 ELO

Piotr Rzeźnik

poniedziałek

13.45

38

18.              

3 FLO

Piotr Rzeźnik

piątek

14.40

37

19.              

3 GLO

Dawid Gorajek

wtorek

7.00

10

20.              

3 LA

Jadwiga Mosakowska

środa

13.40

40

21.              

3 LB

Piotr Rzeźnik

poniedziałek

8.55

31

22.              

3 LC

Emilia Lewandowska

czwartek

14.40

37

23.              

3 LD

Emilia Lewandowska

wtorek

9.50

23

24.              

3 LE

Emilia Lewandowska

środa

14.40

39

25.              

3 LF

Dawid Gorajek

środa

9.50

24

26.              

3 LG

Jadwiga Mosakowska

wtorek

13.45

27