7 października 2019 roku w naszej szkole miał miejsce kolejny dzień tematyczny. Tym razem uczniowie przebrali się za ulubionych bohaterów filmów, seriali i bajek. Na korytarzach Siódemki można było spotkać wiele charakterystycznych postaci: Jokera i Harley Quinn, Jughead'a i Betty Cooper z „Riverdale”, czy Tokio z bijącego rekordy oglądalności serialu „Dom z papieru". Myszka Miki miała okazję przybić piątkę z  Minionkami, a Hermiona stanąć oko w oko z  Miją z „Pulp fiction”.  Tego dnia w naszej szkole zrobiło się naprawdę kolorowo i filmowo. Dziękujemy wszystkim, którzy przyłączyli się do naszej zabawy oraz przyczynili się do tego, że przez chwilę można było zapomnieć o obowiązkach i nauce. Mamy nadzieję, że kolejny dzień tematyczny sprawi Wam tyle samo radości i weźmie w nim udział jeszcze więcej osób.