Emotikonowe pożeracze smutków

Szkolny wolontariat VII LO w Gdańsku nadal działa – mimo trwającej pandemii, chyba nawet coraz aktywniej ;)

Efekty ostatniej akcji są tak spektakularne, że postanowiliśmy się nimi pochwalić na szkolnej stronie (zdjęcia poniżej).

Nasza wolontariuszka – Karolina Koitalla z klasy 2EL – włączyła się w akcję zaproponowaną przez Caritas Archidiecezji Gdańskiej polegającą na szyciu poduszek dla podopiecznych domów pomocy społecznej i pacjentów szpitali, którzy z powodu pandemii nie mogą spotykać się ze swoimi bliskimi. Wyrazem naszego wsparcia dla nich mogą być „Emotikonowe pożeracze smutków”, czyli zabawne, kolorowe poduszki naśladujące buźki-emotikony.

Zapraszamy do przyłączenia się do tej akcji (choć pewnie trudno będzie poziomem dorównać profesjonalnym pracom Karoliny!).