KOMUNIKAT NR 12/2020

DYREKTORA

ZESPOŁU SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 7 W GDAŃSKU

z dnia 13 marca 2020 r.

w sprawie zasad obsługi interesantów w dniach zawieszenia zajęć

w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Gdańsku

Dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Gdańsku informuje, że w związku z zawieszeniem zajęć dydaktycznych, wychowawczych i opiekuńczych w okresie 16.03.2020. do 26.06.2020. i dniach następnych w przypadku wydłużenia zawieszenia zajęć, wprowadza następujące zasady obsługi interesantów:

1.Pracownicy administracji i sekretariatu szkoły będą prowadzili:

-  obsługę bezpośrednią interesantów w punkcie obsługi interesantów zlokalizowanym w wejściu głównych do budynku szkoły w godzinach od 08:00 do 13:00.

- obsługę zdalną interesantów z wykorzystaniem poczty elektronicznej e-mail: sekretariat@zso7.edu.gdansk.pl, lub faxu pod nr. 58 300 42 42 (istnieje możliwość składania większości dokumentów zewnętrznych w postaci skanów).

- obsługę telefoniczną interesantów pod nr. telefonu 58 302 85 20 (istnieje możliwość umówienia konsultacji bezpośredniej lub telefonicznej ze wszystkimi merytorycznymi pracownikami szkoły).

Marcin Hintz

Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 7