Program 18+ dla Zdrowia

Szanowni Rodzice, drodzy Uczniowie

„18 + dla Zdrowia” to program skierowany do Młodych - wchodzących w dorosłość (w przedziale wieku 17,5-18,5 lat), mieszkających w Gdańsku lub uczących się w gdańskich szkołach ponadpodstawowych. Program oferuje ocenę stanu zdrowia i przekazanie informacji zwrotnych wraz ze szczegółowymi zaleceniami do dalszego postępowania. Działania dostosowane są do potrzeb Młodych w zmieniających się warunkach otoczenia.

W obecnej sytuacji uczniowie będą mogli wykonać badania stacjonarnie w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym lub też skorzystać z badania w formie online.  Wyniki wraz z zaleceniami przekazywane są w formie elektronicznej (na wskazany podczas badania adres mailowy). Udział w badaniach jest bezpłatny.

Zachęcamy do wzięcia udziału. Więcej informacji w załączonej ulotce.