W dniu 29 września tego roku odbyła się w naszej szkole uroczystość Ślubowania klas pierwszych.
W poczet społeczności „Siódemki” w tym roku przyjętych zostało sześć klas pierwszych. Odświętnie ubrani bohaterowie uroczystości złożyli przyrzeczenie między innymi sumiennej nauki i godnego reprezentowania szkoły. Tradycyjnie ślubowanie połączone było z programem artystycznym prezentującym sylwetkę Patrona Szkoły – wielkiego patrioty Józefa Wybickiego. Nie zabrakło pięknie wykonanych piosenek i skłaniających do przemyślenia własnej drogi życia, mądrych tekstów literackich. Spotkanie zakończyło się już w swobodniejszej atmosferze – ogłoszone zostały bowiem wyniki zawodów międzyklasowych „Omnibus klas pierwszych”, które odbyły się kilka dni podczas wycieczki do Muzeum Hymnu Narodowego w Będominie. Jak ujawnił Juror konkursu – Pan Jarosław Kovacs, rywalizacja była wyrównana. Zdobywcą Pucharu Omnibusa Klas Pierwszych okazała się jednak zdecydowanie … klasa I B ! Zwycięzcom serdecznie gratulujemy wiedzy i sprawności! Wszystkim osobom rozpoczynającym naukę w „Siódemce” życzymy satysfakcji z wyboru naszej szkoły, wspaniałych sukcesów i zawiązania przyjaźni na całe życie!