Dnia 8 lutego 2020 roku uczniowie klas trzecich wzięli udział w uroczystym Balu Studniówkowym, który odbył się w hotelu Mercure Gdańsk Stare Miasto.  

Uroczystość rozpoczęła się od podziękowań uczniów skierowanych do dyrekcji szkoły oraz nauczycieli, którym zostały wręczone symboliczne bukiety kwiatów. Następnie uczniów oraz ich rodziców przywitał Dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących Nr 7 w Gdańsku, Pan Marcin Hintz, życząc wszystkim udanej i niezapomnianej zabawy oraz sukcesów na egzaminie maturalnym. Do tych życzeń dołączył się w swoim przemówieniu Pan Artur Brzezicki, przedstawiciel Rady Rodziców. Bal tradycyjnie rozpoczął polonez maturzystów, który podziwiali wzruszeni, licznie przybyli rodzice, wychowawcy oraz nauczyciele. 

Studniówkową zabawę uatrakcyjnił krótki pokaz filmowo-artystyczny w wykonaniu uczniów, a o północy uroczyście podano tort. Uczestnicy balu bawili się do samego rana w rytm najlepszych przebojów. 

 Studniówka 2020 dostarczyła uczestnikom wiele radości i wzruszeń, a wspólnie spędzone  chwile na pewno bardzo długo pozostaną w naszej pamięci. 

Powspominajmy oglądając zdjęcia i krótki teledysk:

https://drive.google.com/open?id=1jCtya1wc-a1UlvDB_zR8nRKdjlJft4Vq