Nasz tegoroczny Bal Studniówkowy odbył się 11 lutego 2023r. w Hotelu Mercure na Starym Mieście w Gdańsku.

Rozpoczęliśmy ten wyjątkowy wieczór tradycyjnym polonezem. Pięknie przygotowany taniec w wykonaniu poszczególnych klas podziwiali licznie zgromadzeni goście – dyrekcja szkoły, nauczyciele rodzice oraz gość szczególny, zastępczyni Prezydent Miasta Gdańska p. Monika Chabior.

Tę pełną wrażeń uroczystość urozmaicił program filmowo-artystyczny przygotowany przez uczniów.

O północy na sali pojawił się tort, który maturzyści tradycyjnie otrzymali od Prezydent Miasta Gdańska p. Aleksandry Dulkiewicz. Dziękujemy!!!

Ta noc przepełniona była zabawą, uśmiechem i radością, a czas zdecydowanie za szybko mijał.

Bal Studniówkowy 2023 dostarczył nam wielu niezapomnianych wrażeń, wspólnie spędzone chwile na długo pozostaną w naszej pamięci.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do przygotowania tej wspaniałej uroczystości.

O naszym balu napisali: