🇺🇦KIERMASZ CIAST 🇵🇱
Przypominamy, że we wtorek, 8 marca 2022r., odbedzie się w naszej szkole słodki kiermasz ciast „Gdańskie Szkoły dla Ukrainy”. Celem akcji jest zbiórka pieniędzy dla organizacji Gdańsk Pomaga ( https://ukraina.gdanskpomaga.pl/). Słodkości będziecie mogli kupić za 2zł w holu kolumnowym (VII LO) oraz na II piętrze bloku A (SP3) podczas długich przerw, dlatego prosimy o zabranie drobnych pieniędzy.
Upieczone ciasta przyjmujemy we wtorek od godziny 7.40 w pomieszczeniu na przeciwko wejścia do szkoły (VII LO) oraz w pokoju nauczycielskim (SP3) . Zapraszamy i liczymy na wasze wielkie serca ❤️
🇺🇦ZBIÓRKA ARTYKUŁÓW SZKOLNYCH I PLASTYCZNYCH🇵🇱
Ważne, co tu i teraz, ale ważne też to, co przed nami. Zbieramy zatem materiały szkolne dla dzieci z Ukrainy, które rozpoczną naukę w polskich szkołach.
Prosimy o: kredki, mazaki, farby, kolorowanki, gumki, pędzle, linijki, gumki, temperówki, piórniki, kleje, bliki rysunkowe i techniczne, worki na buty, nożyczki.
Materiały prosimy dostarczać do biblioteki VII LO lub SP3. Zapraszamy do zbiórki i liczymy na wasze wielkie serca ❤️.
Samorządy Uczniowskie i szkolne Wolontariaty.💙💛