Klasa 3 A LO w dniu 23.10.2023 r. w godz. 10:00-12:00. brała udział w spotkaniu w Centrum Rozwoju Talentów. Uczniowie uczestniczyli w warsztatach na temat: Marketingu, reklamy i public relations oraz odnawialnych źródeł energii i ich praktycznego zastosowania. Podczas ciekawych warsztatach uczniowie zostali zapoznani z wykorzystywanymi w kompleksie Olivia Business Centre "zielonymi" technologiami. Spotkanie dla klasy 3 A LO o profilu matematyczno-geograficznym było związane z udziałem VII LO w Gdańsku w projekcie "Zawodowe Jutro"- poznanie rynku pracy przyszłości.Dzięki udziałowi w projekcie uczniowie 3 A LO zostali zaproszeni na zwiedzanie Olivia Business Centre, podczas którego z wysokości 34 piętra najwyższego budynku w Trójmieście, mogli snuć plany na przyszłość na temat swojej kariery edukacyjno-zawodowej. Uczniowie 3 A LO byli bardzo zadowoleni z możliwości wizyty studyjnej, podczas której poznali nowoczesne i atrakcyjne  miejsce pracy. Podczas wyjścia uczniowie byli pod opieką p. Michała Sadownika- wychowawcy klasy oraz p. Anity Fabryckiej - szkolnego doradcy zawodowego, która była organizatorem wyjścia i współpracy z Centrum Rozwoju Talentów, działającego w ramach Powiatowego Biura Pracy w Gdańsku.