Wielka debata z udziałem drużyny VII LO o Okrągłym Stole na Uniwersytecie Gdańskim
3 czerwca 2019 roku na Uniwersytecie Gdańskim w związku z obchodami 30. rocznicy częściowo wolnych wyborów odbyła się debata oxfordzka z udziałem dwóch drużyn: z VII LO i II LO z Sopotu. Teza debaty łączyła się z upamiętnieniem roli Solidarności w procesie tworzenia wolnego i demokratycznego państwa.
czytaj dalej: Wielka debata z udziałem drużyny VII LO o Okrągłym Stole na Uniwersytecie Gdańskim

